Turpinās publiskā diskusija “Rail Baltica kā projekts Rīgas attīstībai”

15. jūnijā no pulksten 10:00 līdz 12:30 notiks publiskā diskusija “Rail Baltica kā projekts Rīgas attīstībai”. Diskusijas mērķis ir nodrošināt iedzīvotāju, nevalstisko organizāciju, apkaimju biedrību un citu ieinteresēto pušu informēšanu par Rail Baltica projekta integrāciju Rīgas pilsētvidē. Diskusiju cikls atsākas pēc ārkārtas situācijas ierobežojumu mazināšanas.  

 

Pasākuma prezentācija

Pasākuma programma

Diskusijas tēma – inženierizpētes rezultāti Daugavas kreisajā krastā posmam Jelgavas iela – Liepājas iela. Šajā diskusijā Rail Baltica projektētāji izklāstīs inženierizpētes rezultātus par trases novietojuma iespējām posmā no Jelgavas ielas līdz Liepājas ielai, īpašu uzmanību veltot dzelzceļa tuneļa risinājumiem un ar to saistītajiem šķērsojumiem.  

 

Ņemot vērā pulcēšanās ierobežojumus, publiskajā diskusijā klātienē aicinātas piedalīties tikai tās Rīgas apkaimju biedrības un NVO, kas piedalās Rail Baltica un NVO sadarbības memorandos. Citi interesenti diskusijas tiešraidei varēs sekot līdzi Rail Baltica mājas lapā railbaltica.org, kur būs iespējams arī uzdot jautājumus tiešsaistes sarakstē. 

 

Diskusijā piedalīsies, projekta virzītāji RB Rail AS, Rail Baltica posma caur Rīgu projektētāju pārstāvji, Rīgas pašvaldība un lokālplānojuma izstrādātāji SIA “Grupa 93”.  

 

Diskusijas dalībniekus aicinām ievērot visus noteiktās drošas pulcēšanās rekomendācijas – ieturēt distanci, dezinficēt rokas, neapmeklēt pasākumu, ja jūtaties nevesels.  

 

Līdz šim notikušas divas publiskās diskusijas par Rail Baltica trasi. 2019. gada 6. decembrī Rīgas pašvaldība pauda savu redzējumu par ”Rail Baltica” projekta īstenošanu galvaspilsētas administratīvajā teritorijā un ar to saistītajām pilsētas attīstības iespējām un š. g. 24. janvārī diskusijas tēma bija gājēju un velo infrastruktūras savienojumi un publiskās ārtelpas telpiskā organizācija ap Rīgas Centrālo dzelzceļa staciju. Vairāk informācijas un materiāli pieejami Rail Baltica info centrā www.railbaltica.org/info un  Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta mājas lapā www.rdpad.lv.  

08.06.2020

Seko jaunumiem

Mēs lietojam sīktdatnes

Mēs lietojam sīkdatnes, lai uzlabotu jūsu pieredzi un sniegtu personalizētu saturu. Lietojot šo lapu, jūs piekrītat mūsu Sīkdatņu politikai.